30 grudnia 2020
Patent dla pracowników Wydziału Budownictwa

Miło nam poinformować, że dr hab. inż. Radosław Jasiński, prof. PŚ z Katedry Konstrukcji Budowlanych (RB2) i pani dr inż. Iwona Galman z Katedry Inżynierii Budowlanej (RB6) otrzymali decyzję o udzieleniu patentu pt. Łącznik do zespalania ścian”.

Współautorem patentu jest również pan Sylwester Trześniewski ze spółki NOVA.

Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej udzielił patent na rzecz: (1) Politechniki Śląskiej w Gliwicach i (2) NOVA Sp. z o.o. w Warszawie.

Gratulujemy!

Wiadomość utworzona: 30 grudnia 2020 20:26, autor: Jacek Staszkiewicz