30 grudnia 2020
Granty za publikacje

Z radością informujemy, że kolejny raz JM Rektor przyznał granty za publikacje wydane w czasopismach TOP1, TOP10, czasopismach Nature lub Science oraz za monografie w wysoko punktowanych wydawnictwach w ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza (Zarządzenie JM Rektora nr 27/2020 z dn. 4 marca 2020 roku).

Wśród beneficjentów przyznanych grantów znaleźli się Pracownicy Wydziału Budownictwa: dr hab. inż. Radosław JASIŃSKI, prof. PŚ oraz dr inż. Agnieszka JĘDRZEJEWSKA.

Serdecznie gratulujemy!

Wiadomość utworzona: 30 grudnia 2020 20:16, autor: Jacek Staszkiewicz