12 listopada 2020
Film z Inauguracji roku akademickiego 2020/2021 na Wydziale Budownictwa

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z uroczystej inauguracji roku akademickiego 2020/2021 na naszym Wydziale Budownictwa.

W związku z panującą pandemią COVID-19 było to wydarzenie w silnie ograniczonym składzie osobowym, realizowane przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Autorem filmu jest nasz absolwent mgr inż. Mateusz Szweda, a lektorką również absolwentka mgr inż. Magdalena Gorzawska.

Film znajduje się pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=LK_DshlIRkQ

Wiadomość utworzona: 12 listopada 2020 13:13, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 12 listopada 2020 15:37, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa