5 listopada 2020
Kolejne granty za publikacje dla Pracowników Wydziału Budownictwa

JM Rektor przyznał kolejne granty za publikacje wydane w czasopismach TOP1, TOP10, czasopismach Nature lub Science oraz za monografie w wysoko punktowanych wydawnictwach w ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza (Zarządzenie JM Rektora nr 27/2020 z dn. 4 marca 2020 roku).

Wśród beneficjentów przyznanych grantów znaleźli się Pracownicy Wydziału Budownictwa: dr inż. Iwona Pokorska-Silva, dr inż. Agnieszka Jędrzejewska, dr hab. inż. Artur Nowoświat, prof. PŚ.

Serdecznie gratulujemy!

Wiadomość utworzona: 5 listopada 2020 09:49, autor: Jacek Staszkiewicz