27 października 2020
Pracownicy Wydziału Budownictwa wystąpili na blogu technologicznym Politechniki Śląskiej

Na blogu technologicznym Centrum Inkubacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej dr hab. inż. Mariusz Jaśniok, prof. PŚ i dr inż. Tomasz Jaśniok zaprezentowali w formie krótkiego filmu swoje najnowsze rozwiązanie wdrożeniowe. Omówili zabezpieczoną dwoma zgłoszeniami patentowymi metodykę badań oraz rozwiązanie sondy pomiarowej do diagnostyki powłok antykorozyjnych na stalowych konstrukcjach budowlanych.

Krótką filmową prezentację pomysłu realizowanego w ramach pracy przedwdrożeniowej z projektu Inkubator Innowacyjności 2.0 prowadzonego w CITT PŚ można zobaczyć pod linkiem ( zobacz )

Wiadomość utworzona: 27 października 2020 14:18, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa