19 października 2020
Prezentacja o projekcie CLIL realizowanym na Wydziale Budownictwa

W dniach 19 – 22.10.2020 odbędzie międzynarodowa konferencja (International Staff Training Week) zorganizowana już po raz drugi przez Dział Współpracy z Zagranicą i Studium Języków Obcych. W trakcie konferencji zostanie przedstawiona prezentacja o projektach CLIL realizowanych na Wydziale Budownictwa. Sesja będzie miała miejsce w środę, 21.10.2020, o godz. 10.45.

Ze względu na pandemię, konferencja będzie miała charakter zdalny poprzez platformę ZOOM. Wymaga to zalogowania się za pomocą specjalnego kodu, który uczestnicy konferencji otrzymają z jednodniowym wyprzedzeniem.

Program - ( pobierz )

Wiadomość utworzona: 19 października 2020 08:37, autor: Jacek Staszkiewicz