29 lipca 2020
Rekordowa liczba dyplomów obronionych przed wakacjami na Wydziale Budownictwa!!!

Bardzo się cieszymy, że w bieżącej sesji egzaminacyjnej nastąpiła ogromna mobilizacja wśród studentów Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej. Na pierwszym stopniu studiów przed wakacjami obroniło się 193 studentów, a na egzaminy wrześniowe zostało jeszcze 26 osób.

Na studiach drugiego stopnia egzamin dyplomowy zadało 120 studentów, a na wrzesień pozostało tylko 54 osób. Sumarycznie przed letnimi wakacjami dyplomy inżynierskie i magisterskie uzyskało 313 studentów, co stanowi już 80% tegorocznych absolwentów!!!

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym absolwentom sukcesu, a pracownikom Wydziału Budownictwa zaangażowanym w pracę w kilkudziesięciu komisjach egzaminacyjnych serdecznie dziękujemy.

Wielkie podziękowania składamy również Paniom z Biura Obsługi Studenta (BOS 5) i wydziałowemu informatykowi za wsparcie od strony logistycznej i informatycznej w tym trudnym dla wszystkich okresie pandemii COVID-19.

Należy zaznaczyć, że wszystkie egzaminy dyplomowe magisterskie odbywały się w pełnym trybie zdalnym (komisja egzaminacyjna i studenci łączyli się z komputerów domowych). Natomiast egzaminy dyplomowe inżynierskie realizowano w trybie hybrydowym (komisja egzaminacyjna z komputerów domowych, a studenci łączyli się z komisją z sali egzaminacyjnej na Wydziale Budownictwa).

Wiadomość utworzona: 28 lipca 2020 15:24, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 29 lipca 2020 07:25, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz