28 lipca 2020
Kierunek ‘budownictwo’ na podium w rankingu ‘Perspektywy 2020’

Miło nam poinformować, że kierunek ‘budownictwo’ prowadzony na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej awansował na wysokie 3. miejsce w corocznym ogólnopolskim rankingu „Perspektywy 2020”. Duża popularność kierunku ‘budownictwo’ w Polsce powoduje, że konkurencja w tej kategorii jest wyjątkowo duża – 23 polskie uczelnie techniczne! Wspólnie z Politechniką Śląską na podium znalazły się również Politechnika Wrocławska i Politechnika Warszawska.

Wiadomość utworzona: 28 lipca 2020 07:29, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 28 lipca 2020 07:36, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz