22 lipca 2020
Granty za publikacje

JM Rektor przyznał kolejne granty za publikacje wydane w czasopismach TOP1, TOP10, czasopismach Nature lub Science oraz za monografie w wysoko punktowanych wydawnictwach w ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza (Zarządzenie JM Rektora nr 27/2020 z dn. 4 marca 2020 roku). Wśród beneficjentów przyznanych grantów znaleźli się Pracownicy Wydziału Budownictwa: Prof. dr hab. inż. Jan Ślusarek oraz Dr inż. Krzysztof Grygierek.

Serdecznie gratulujemy!

Wiadomość utworzona: 22 lipca 2020 09:47, autor: Jacek Staszkiewicz