17 lipca 2020
Pamiętamy o 79-tej rocznicy tragicznej śmierci Profesorów Lwowskich na Wzgórzach Wuleckich

W piątek 3 lipca 2020 roku Pracownicy Wydziału Budownictwa wraz z Przedstawicielami Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Śląskiej - oddział Budownictwa oraz z Jego Magnificencją Rektorem Politechniki Śląskiej - Prof. Arkadiuszem Mężykiem uczcili 79-tą rocznicę śmierci Profesorów Lwowskich, którzy zginęli z rąk okupantów hitlerowskich 4 lipca 1941 roku na Wzgórzach Wuleckich.

Cześć Ich Pamięci!

Wiadomość utworzona: 7 lipca 2020 07:14, autor: Jacek Staszkiewicz