19 czerwca 2020
Spotkanie zdalne z pracownikami ws. dydaktyki na Wydziale Budownictwa

Dzisiaj (środa 17 czerwca br. o godz. 14:00) zapraszamy wszystkich pracowników dydaktycznych i badawczo-dydaktycznych Wydziału Budownictwa na zdalne spotkanie przez platformę Zoom.us. Link do spotkania zostanie wysłany mailowo do Katedr na 2-3 godziny przed jego rozpoczęciem.

W trakcie spotkania zostanie omówiona między innymi procedura realizacji w bieżącym semestrze egzaminów inżynierskich przez Komisje Egzaminacyjne, a także zasady prowadzenia zajęć dydaktycznych w nadchodzącym roku akademickim. Poruszony zostanie również problem budowania bloków zajęć w ramach układania rozkładów zajęć.

Serdecznie zapraszamy.

Wiadomość utworzona: 10 czerwca 2020 13:37, autor: Jacek Staszkiewicz