4 czerwca 2020
Wyróźnienie w rankingu TOP 10 FOR THE FUTURE

Z przyjemnością informujemy, że Wydział Budownictwa Politechniki Śląskiej zdobył wyróżnienie w Rankingu TOP 10 FOR THE FUTURE, przygotowanym przez miesięcznik „Builder” na podstawie aktywności studentów poszczególnych wydziałów budownictwa w programie edukacyjnym „Builder for the Future 2019-2020”.

Gratulujemy naszym studentom i zachęcamy do dalszego aktywnego udziału w bogatym programie B4F.

Dokument - ( pobierz )

Wiadomość utworzona: 4 czerwca 2020 08:25, autor: Jacek Staszkiewicz