2 czerwca 2020
Programy projakościowe na Wydziale Budownictwa

Miło nam poinformować, że w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”, Własnego Funduszu Stypendialnego, a także ze środków własnych Uczelni granty i stypendia otrzymali pracownicy Wydziału Budownictwa:

• za publikacje wydane w czasopismach TOP1, TOP10, czasopismach „Nature” lub „Science” oraz za monografie w wysoko punktowanych wydawnictwach:
    • dr hab. inż. Artur Nowoświat, prof. PŚ
    • dr inż. Paweł Krause
    • dr inż. Aleksandra Kostrzanowska-Siedlarz
  • na podniesienie zdolności uzyskania projektów międzynarodowych:
    • prof. dr hab. inż. Jan Kubica
    • prof. dr hab. inż. Barbara Klemczak
    • dr inż. Szymon Dawczyński

Dodatkowo, w poprzedniej edycji konkursów projakościowych dr inż. Małgorzata Krystek otrzymała stypendium za publikację wydaną we współpracy z autorem reprezentującym wiodący zagraniczny ośrodek naukowy, a dr inż. Małgorzata Pająk otrzymała grant na badania przełomowe.

Serdecznie gratulujemy!

Wiadomość utworzona: 2 czerwca 2020 07:24, autor: Jacek Staszkiewicz