31 marca 2020
IGRY jakich jeszcze nie było!

Wprowadzenie stanu epidemii spowodowało wycofanie z kalendarza lub zawieszenie wielu imprez masowych. Organizatorzy Juwenaliów Gliwickich podjęli jednak decyzję o organizacji wydarzenia… w Internecie!

IGRY – gliwickie juwenalia organizowane przez Politechnikę Śląską – były zaplanowane na jeden z majowych weekendów. Jednakże ze względu na obecną sytuację, związaną z wprowadzeniem stanu epidemii i zapobieganiem rozprzestrzenianiu się koronawirusa, 63. edycja wydarzenia, która miała odbyć się w Arenie Gliwice, została zawieszona.

Organizatorzy postanowili jednak nie rezygnować z tegorocznych juwenaliów. Już niebawem przedstawią wszystkim studentom Politechniki Śląskiej rezultaty przygotowań do studenckiego święta. W tym roku będą one zgodne z akcją #zostańwdomu i odbędą się w Internecie.

Zachęcamy do śledzenia wiadomości o nowej formule IGRÓW 2020.

Wiadomość utworzona: 31 marca 2020 15:11, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa