31 marca 2020
Kurs „Zbiory i usługi Biblioteki dla edukacji zdalnej”

Biblioteka Politechniki Śląskiej zaprasza do udziału w kursie „Zbiory i usługi Biblioteki dla edukacji zdalnej”, zamieszczonym na Platformie Zdalnej Edukacji.

Szkolenie dotyczy możliwości wykorzystania zbiorów elektronicznych Biblioteki w sytuacji nauczania na odległość. Wymagana jest rejestracja. Zapisów można dokonywać za pośrednictwem Platformy Zdalnej Edukacji.

Nie trzeba wychodzić z domu, żeby mieć dostęp do zbiorów Biblioteki. Wystarczy opanować kilka zasad, a w tym bez wątpienia pomoże specjalne szkolenie!

Wiadomość utworzona: 31 marca 2020 14:05, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 31 marca 2020 14:10, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz