27 stycznia 2020
Zapraszamy na wykład otwarty

Katedra Inżynierii Budowlanej, Politechniki Śląskiej serdecznie zaprasza Studentów i Pracowników Wydziału Budownictwa na wykład otwarty pt.

Przetwarzanie odpadów przemysłowych i pochodzących z gospodarstw domowych na surowce wykorzystywane do produkcji spoiw cementowych.

Wykład prowadzony zostanie przez:

prof. Joao Paulo de Castro Gomes

Wykład odbędzie się w środę 29.01.2020, godz. 8.30 w sali 118 na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej

Zaproszenie - ( pobierz )

Wiadomość utworzona: 27 stycznia 2020 11:18, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa