15 stycznia 2020
Bal Budowlańca 2020

W miniony weekend, w sobotę 11 stycznia 2020 r., w restauracji Stara Szwajcaria w Gliwicach odbył się kolejny, mający wieloletnią tradycję, Bal Budowlańca. Organizatorem wydarzenia był Samorząd Studencki Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Tym razem w Balu uczestniczyła rekordowa liczba 357 osób, głównie studentów i absolwentów Wydziału Budownictwa. Zabawa rozpoczęła się o godz. 19:00 i trwała przez ponad 10 godzin do 5:20. Oprawę muzyczną wydarzenia stworzył Didżej Mr. Kaim. Organizatorzy proponowali uczestnikom różne konkursy oraz zapewnili atrakcje, między innymi w formie fotolustra i Open Baru. Sponsorem głównym Balu była firma STARBAG. Wsparcie finansowe przedsięwzięcia zapewniła również firma DeWalt. Ze strony władz Wydziału Budownictwa w Balu uczestniczyła pani Dziekan prof. Joanna Bzówka oraz Prodziekani prof. Mariusz Jaśniok i dr Tomasz Jaśniok. Krótki filmik pokazujący klimat wydarzenia można zobaczyć pod linkiem https://www.facebook.com/mariusz.jasniok/videos/1234234543443687/.

Wiadomość utworzona: 15 stycznia 2020 09:25, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 15 stycznia 2020 14:40, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa