19 grudnia 2019
Geometryczna Choinka 2019 dla władz rektorskich Politechniki Śląskiej

Geometryczne Choinki wraz z grupą studentów pierwszego roku Wydziału Budownictwa powędrowały do władz rektorskich Politechniki Śląskiej! Jego Magnificencja Rektor Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk osobiście odebrał z rąk studentów stalową choinkę gwiazdkową. Studenci złożyli Panu Rektorowi życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia w imieniu całej społeczności Wydziału Budownictwa.

Prorektorzy - prof. dr hab. inż. Marek Pawełczyk, prof. dr hab. inż. Bogusław Łazarz, dr hab. inż. Tomasz Trawiński, prof. dr hab. inż. Janusz Kotowicz i prof. dr hab. inż. Wojciech Szkliniarz również otrzymali Geometryczna Choinki wraz z życzeniami Wesołych Świąt.

Wiadomość utworzona: 19 grudnia 2019 08:00, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa