11 grudnia 2019
Geometryczna Choinka 2019

Święta Bożego Narodzenia już tuż, tuż - w hallu Wydziału Budownictwa już po raz trzeci wyrósł geometryczny las. Geometryczne choinki zostały wykonane przez studentów pierwszego roku, którzy w ramach warsztatów geometrycznych zaprojektowali i wykonali piękne modele struktur przestrzennych. Warsztaty "Geometryczna Choinka 2019" odbyły się w dniach 9 - 10 grudnia 2019 r., ich ukoronowaniem jest wystawa prac prezentowanych w hallu wejściowym Wydziału Budownictwa.

10 grudnia 2019 r. o godz. 15:30, Pani Dziekan prof. dr hab. inż. Joanna Bzówka w obecności wszystkich studentów pierwszego semestru uroczyście otworzyła wystawę i w niezwykle ciepły i serdeczny sposób podziękowała przybyłym na otwarcie wystawy, studentom, za twórcze i kreatywne zrealizowanie pięknych projektów. Gratulujemy wszystkim uczestnikom warsztatów - udowadniacie, że studenci Wydziału Budownictwa to pełni pasji i zaangażowania utalentowani młodzi ludzie!

Wiadomość utworzona: 11 grudnia 2019 09:08, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa