11 grudnia 2019
Sukcesy studentów Wydziału Budownictwa w Koszalinie - PowerTower 2019

Studenci Wydziału Budownictwa z koła Naukowego FSA w składzie Grzegorz Fulczyk, Bartosz Żydzik, Rober Poloczek (również członek koła Pylon) wzięli udział w konkursie Power Tower organizowany przez Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji na Politechnice Koszalińskiej. Konkurs polegał na zaprojektowaniu optymalnej konstrukcji która przeniesie jak wielokrotność swojego ciężaru. Koło FSA startowało w konkurencji wież drukowanych 3D. Koło Pylon startowało w konkurencji wież klejonych z balsy drewnianej.

Obie drużyny zdobyły pierwsze miejsca w swoich kategoriach oraz zostały nagrodzone dyplomami oraz statuetkami i nagrodami rzeczowymi.

Wiadomość utworzona: 11 grudnia 2019 08:51, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa