15 listopada 2019
Zaproszenie na otwarte spotkanie wspólnoty akademickiej Politechniki Śląskiej

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na otwarte spotkanie władz rektorskich ze wspólnotą akademicką Politechniki Śląskiej.

Tematyka spotkania obejmuje:
1. Omówienie działań projakościowych w związku z uzyskaniem przez Politechnikę Śląską statusu Uczelni Badawczej w konkursie „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza.”
2. Informację na temat wdrożenia ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.
3. Program obchodów 75-lecia Politechniki Śląskiej.

Spotkanie odbędzie się 21 listopada 2019 r. o godz. 14.00 w Auli A Centrum Edukacyjno-Kongresowego Politechniki Śląskiej.

prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk
Rektor Politechniki Śląskiej