28 października 2019
Zaproszenie na spotkanie z ekspertem w ramach Studenckiego Koła Naukowego TarMac

Drugie spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Politechniki Śląskiej TarMac w roku akademickim 2019/2020 odbędzie się w poniedziałek 4 listopada 2019 r. w auli nr 309 o godzinie 15:45. Gościem Tarmakowiczów będzie mgr inż. Jacek Domicz - projektant drogowy z wieloletnim doświadczeniem oraz właściciel i manager w Studiu Projektów InfraCAD.

Po inauguracyjnym spotkaniu Koła, które miało miejsce 16 października, przyszła pora na pierwsze zajęcia z udziałem zaproszonego gościa. Tym razem wykład - prelekcję poprowadzi mgr inż. Jacek Domicz, który od ponad 10 lat jest związany z branżą projektów infrastrukturalnych na Śląsku. Gość Koła jest uprawnionym projektantem drogowym, który swoje doświadczenie zawodowe zebrał poprzez wieloletnią pracę przy projektach drogowych, w tym m.in.:

• projektach nowych układów komunikacyjnych osiedli mieszkaniowych, parków logistycznych czy dróg miejskich, powiatowych i wojewódzkich,
  • projektach reorganizacji istniejących sieci drogowych,
  • pomiarach ruchu i analizach ruchu,
  • projektach ciągów pieszych, rowerowych i pieszo-rowerowych,
  • opracowaniach z zakresu inżynierii ruchu i wymiarowania nawierzchni.

Podczas spotkania poruszone zostaną tematy związane ze zrealizowanymi projektami infrastrukturalnymi wykonanymi w ostatnich kilku latach przez Studio Projektów InfraCAD. Ponadto gość SKN TarMac opowie o aktualnych trendach i tendencjach w budownictwie drogowym w naszym regionie. Na spotkanie zapraszamy wszystkich Tarmakowiczów oraz pasjonatów drogownictwa, a także nowe osoby, dla których to spotkanie może być początkiem przygody z drogownictwem i pierwszym krokiem na ścieżce zawodowej w branży infrastruktury.

Wiadomość utworzona: 28 października 2019 07:31, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa