15 października 2019
Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom Wydziału Budownictwa

W dniu 9 października 2019 r. w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej odbyła uroczystość wręczenia dyplomów inżynierskich i magisterskich absolwentom Wydziału Budownictwa.

Wydarzenie rozpoczęło się od przemówienia Dziekana Wydziału Budownictwa prof. dr hab. inż. Joanny Bzówki. Następnie głos zabrał dr inż. Andrzej Mokrosz ze Stowarzyszenia Wychowanków Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Pani Dziekan wraz Prodziekanem ds. Kształcenia dr hab. inż. Mariuszem Jaśniokiem, prof. PŚ oraz Prodziekanem ds. Ogólnych dr inż. Tomaszem Jaśniokiem wręczyła dyplomy najlepszym absolwentom kierunku ‘budownictwo’ wraz z listami gratulacyjnymi.

Cenne upominki książkowe od Stowarzyszenia Wychowanków WB dla wyróżnionych absolwentów przekazał doc. dr inż. Stefan Mercik. Następnie wręczono dyplomy pozostałym absolwentom studiów pierwszego i drugiego stopnia na Wydziale Budownictwa.

Oprawę muzyczną wydarzenia zapełnił Chór Politechniki Śląskiej.

Wiadomość utworzona: 15 października 2019 07:59, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 15 października 2019 08:12, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa