14 października 2019
Programy projakościowe – zestawienie informacji, ważne daty

Przypominamy o aktualizacji istniejących programów projakościowych oraz o uruchomieniu nowych mających na celu wspieranie działalności naukowej pracowników, doktorantów oraz studentów Politechniki Śląskiej. Termin składania wniosków w niektórych z nich upływa 30 października.

Informacje zawierające listę programów, zasady ubiegania się o stypendium oraz miejsce składania wniosków dostępne są pod adresem:

Szczegółowe informacje – treści zarządzeń w sprawie konkursów – znajdują się w Monitorze Prawnym Politechniki Śląskiej, dostępnym na stronie prawo.polsl.pl w zakładce Programy projakościowe.

Wiadomość utworzona: 14 października 2019 08:39, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa