3 października 2019
Dodatkowa rekrutacja do programu Erasmus+

Zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych studiami lub praktyką za granicą do udziału w programie Erasmus+. Właśnie ruszyła dodatkowa rekrutacja na semestr letni roku akademickiego 2019/2020. Spotkanie informacyjne odbędzie się w piątek 4 października o godz. 13.30 w sali 209. Wszelkich informacji udziela Wydziałowy Koordynator programu Erasmus+ dr inż. Szymon Dawczyński (pok. 206A, rb.erasmus@polsl.pl).

Wiadomość utworzona: 3 października 2019 07:43, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa