30 września 2019
Wykład inauguracyjny dla Doktoratów Wydziału Budownictwa

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracowników i studentów, a w szczególności doktorantów z Wydziału Budownictwa na wykład pt. „Fraktale”, który wygłosi Profesor Damian Słota z Wydziału Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej. Wykład odbędzie się w poniedziałek, 7 października o godzinie 12.45 w sali 139. Wydarzeniem tym doktoranci z Wydziału Budownictwa zainaugurują rok akademicki 2019/2020.

Przed wykładem inauguracyjnym o godzinie 12.15 w sali 337A odbędzie się krótkie zebranie informacyjne dla doktorantów.

Wiadomość utworzona: 30 września 2019 12:04, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa