30 września 2019
Uroczyste - ostatnie posiedzenie Rady Wydziału Budownictwa

W dniu 27 września 2019 r. w auli 118 im. Prof. Burzyńskiego odbyło się uroczyste, ostatnie posiedzenie Rady Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej. Uroczystość była poświęcona odsłonięciu Tablicy Pamiątkowej upamiętniającej wybitnego Profesora Włodzimierza Burzyńskiego oraz wręczeniu listu gratulacyjnego Profesorowi Jerzemu Weselemu z okazji 80-tych urodzin. Życiorys prof. Burzyńskiego na tle wydarzeń historycznych i początków istnienia Politechniki Śląskiej przedstawił prof. Radosław Jasiński, natomiast sylwetkę jubilata prof. Weselego zaprezentował prof. Marek Salamak. Uroczystość na Wydziale Budownictwa zaszczycił swoją obecnością JM Rektor Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusz Mężyk oraz Pani Dziekan Wydziału Mechaniczego Technologicznego prof. Anna Timofiejczuk. Ponieważ było to ostanie posiedzenie Rady Wydziału Budownictwa, wszystkim jej uczestnikom na zakończenie zrobiono pamiątkowe zdjęcie.

Wiadomość utworzona: 30 września 2019 07:30, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa