16 września 2019
Sukces studentów Wydziału Budownictwa na Olimpiadzie w Mińsku

W dniach 11-13 września 2019 w Mińsku na Białorusi odbyła się 4 Międzynarodowa Olimpiada Wiedzy o Drogownictwie. Wydział Budownictwa Politechniki Śląskiej reprezentowali członkowie Koła Naukowego TARMAC. Studenci 4 roku studiów pierwszego stopnia na kierunku ‘budownictwo’ – Krzysztof Kurzydym, Krzysztof Witkowski, Damian Pordzik ¬– rywalizowali przez dwa dni w konkurencjach indywidualnych i drużynowych ze studentami z Białorusi, Estonii, Litwy i Łotwy. W zmaganiach drużynowych zajęli 3 miejsce pokonując 5 drużyn z Białorusi i 1 z Estonii, ulegając minimalnie tylko drużynom z Litwy i Łotwy. Za 3 miejsce zespołowe otrzymali dyplomy i nagrody pieniężne. Organizatorem Olimpiady było Białoruskie państwowe przedsiębiorstwo drogowe Belavtodor.

Wiadomość utworzona: 16 września 2019 14:10, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa