16 września 2019
Uroczysta Rada Wydziału Budownictwa – 11.09.2019 r.

W dniu 11 września 2019 r. odbyła się uroczysta Rada Wydziału Budownictwa, w trakcie której nowo wyremontowanej auli 331 nadano imię Franciszka Wasilkowskiego – wybitnego profesora i dziekana Wydziału Inżynieryjno-Budowlanego oraz wręczono list gratulacyjny profesorowi Januszowi Szwabowskiemu z okazji 80-tych urodzin. Sylwetkę prof. Franciszka Wasilkowskiego na tle historii Politechniki Śląskiej zaprezentował prof. Radosław Jasiński, natomiast życiorys prof. Janusza Szwabowskiego przedstawił prof. Jacek Gołaszewski. Uroczystą Radę Wydziału zaszczycił swą obecnością JM Rektor Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusz Mężyk oraz Prorektor prof. Janusz Kotowicz.

Wiadomość utworzona: 16 września 2019 07:38, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa