12 czerwca 2019
Projekt CLIL - finałowa prezentacja

11 czerwca 2019 r. odbyło się oficjalne podsumowanie czwartej już edycji projektu CLIL (Content and Language Integrated Learning), w którym grupa studentów II roku Wydziału Budownictwa w ramach lektoratu rozwijała swoją znajomość języka angielskiego poprzez jego praktyczne zastosowanie w problemach inżynierskich. W trakcie obecnej edycji studenci mieli za zadanie wykonać małe betonowe formy dekoracyjno-użytkowe, porozumiewając się po angielsku na wszystkich etapach pracy – od designu aż po samo wykonywanie zaprojektowanych elementów w laboratorium Wydziału Budownictwa.

Projekt prowadzony jest dzięki współpracy Studium Języków Obcych (koordynatorzy obecnej edycji: mgr Iwona Seta-Dąbrowska, mgr Janusz Sroka) oraz Wydziału Budownictwa (koordynatorzy: mgr inż. Małgorzata Gołaszewska).

Serdecznie dziękujemy sponsorom projektu, firmom: Górażdze Cement, Mapei Polska sp. z o.o. oraz Katedrze Inżynierii Materiałów i Procesów Budowlanych na Wydziale Budownictwa.

Projekt prowadzony metodą CLIL został bardzo wysoko oceniony zarówno przez studentów jak i władze Wydziału Budownictwa i SJO. Stanowi to doskonałą przesłankę do podjęcia kolejnych prób realizacji podobnych projektów w najbliższych latach.

Wiadomość utworzona: 12 czerwca 2019 14:18, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa