11 czerwca 2019
Zapraszamy na wykład otwarty w ramach cyklicznych wykładów "SPOTKANIA Z PRZEMYSŁEM"

pt. "BIM + Architektura poziom podstawowy - kurs projektowania w Vectorworks"

Termin: czwartek, 13.06.2019, aula 309, godz. 8:30 - 14:00.

Prelegent:
mgr. inż. arch. Robert Szczepaniak,
BIM / IPD expert | Lean Design

Warsztaty zostaną przeprowadzone na komputerach z systemem Windows dla zainteresowanych uczestników pracą w systemie Mac OS jest to możliwe ze swoimi komputerami przenośnymi z zainstalowaną 30-dniową wersją demonstracyjną programu Vectorworks. Vectorworks w polskiej wersji komputer musi mieć system operacyjny w języku polskim, zaś przed instalacją oprogramowanie sprawdź wymagania systemowe tutaj: wymagania systemowe.
Wersję edukacyjną można pobrać po rejestracji na stronie: https://student.myvectorworks.net.
Zakładamy, że studenci będą mieli na komputerach zainstalowaną wersję Vectorworks v2019 SP3 (aktualną).

Gospodarz spotkania:
dr hab. inż. Tomasz Ponikiewski, prof. Pol. Śl.
Prodziekan ds. Nauki i Organizacji
Wydział Budownictwa