11 czerwca 2019
Prezentacja końcowa projektu CLIL

Studenci II roku Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej wraz z koordynatorami mają zaszczyt zaprosić na finałową prezentację wieńczącą projekt CLIL (Content and Language Integrated Learning) zorganizowany przy współpracy Studium Języków Obcych i Wydziału Budownictwa.

Prezentacja będzie oficjalnym podsumowaniem IV już edycji projektu , w którym grupa studentów II roku Wydziału Budownictwa rozwijała swoją znajomość języka angielskiego poprzez jego praktyczne zastosowanie w problemach inżynierskich i wykonała małe formy betonowe.

Prezentacja odbędzie się 11 czerwca 2019 ,o godz. 14.00 w auli 331 na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej.

Serdecznie zapraszamy!

Studenci II roku Wydziału Budownictwa:
mgr inż. Małgorzata Gołaszewska – koordynator merytoryczny
mgr Iwona Seta-Dąbrowska, mgr Janusz Sroka – koordynatorzy językowi