10 czerwca 2019
Seminarium Studentów Drogownictwa

W dniach 23-24.05.2019 na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej odbyła się druga edycja Seminarium Studentów Drogownictwa. W wydarzeniu wzięli udział studenci Politechniki Śląskiej, Politechniki Krakowskiej oraz Politechniki Rzeszowskiej wraz ze swoimi opiekunami naukowymi. Partnerem Seminarium była firma Eurovia Polska S.A., a wydarzenie odbyło się pod patronatem medialnym magazynu Autostrady. Podczas Seminarium studenci wszystkich trzech uczelni mieli możliwość zaprezentowania swoich zainteresowań w obrębie budownictwa drogowego. Tematy dotyczyły zarówno zagadnień związanych z inżynierią ruchu, nowoczesnym oprogramowaniem, jak i technologią oraz organizacją budowy.

Wydarzenie tego typu okazało się znakomitą okazją do wymiany spostrzeżeń pomiędzy studentami oraz do nawiązania zamiejscowych kontaktów, co w perspektywie kilku lat może okazać się bezcennym doświadczeniem dla przyszłych inżynierów specjalności budownictwo drogowe.

Wiadomość utworzona: 10 czerwca 2019 07:47, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa