4 czerwca 2019
Rejestracja zgłoszeń dla wolontariuszy na Noc Naukowców 2019

Zapraszamy wszystkie osoby pełnoletnie, studentów, pracowników, absolwentów naszej Uczelni oraz tych wszystkich, którzy zechcą wesprzeć działania tegorocznej edycji Nocy Naukowców.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja wolontariuszy, odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.nocnaukowcow.com.pl/wolontariusz od 3 czerwca br. i trwa do 30 września br.

Wiadomość utworzona: 4 czerwca 2019 07:57, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa