4 czerwca 2019
Sukces studentów Wydziału w konkursie FoodBridge

Drużyna złożona ze studentów Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej (Julia Szymborska i Grzegorz Kaczorowski) wraz z przedstawicielem Politechniki Gdańskiej zwyciężyła w konkursie FoodBridge organizowanego przez Koło Naukowe "Pylon" na konferencji InfraMOST w Wiśle, odbywającej się w dniach 16-17 maja.

Zaprojektowane oraz wykonane z makaronu spaghetti półmetrowe przęsło mostu ważące 178 gramów przeniosło obciążenie 8,4 kg.

Wiadomość utworzona: 4 czerwca 2019 07:51, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 4 czerwca 2019 07:52, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz