13 maja 2019
Uroczysta Rada Wydziału Budownictwa

W dniu 8 maja 2019 r. odbyło się uroczyste posiedzenie Rady Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej. W trakcie uroczystości Pani Dziekan Prof. Joanna Bzówka wręczyła list gratulacyjny Panu Prof. Andrzejowi Ajdukiewiczowi z okazji 80-lecia urodzin, a także dyplom nadania Godności Honorowego Profesora Politechniki Śląskiej oraz list gratulacyjny z okazji 80-lecia urodzin Prof. Stanisława Majewskiego, który odebrała Jego żona Alicja Majewska. Uroczyste wydarzenie zaszczycił swoją obecnością Prorektor Prof. Janusz Kotowicz, odczytując życzenia dla Jubilatów od JM Rektora Politechniki Śląskiej Prof. Arkadiusza Mężyka. Na zaproszenie Pani Dziekan na Radę Wydziału licznie przybyli również emerytowani profesorowie Wydziału Budownictwa.

Wiadomość utworzona: 13 maja 2019 07:51, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 13 maja 2019 07:54, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz