10 maja 2019
Dni jakości kształcenia

W związku z organizacją Dni Jakości Kształcenia na Politechnice Śląskiej, serdecznie zapraszamy Pracowników oraz Samorząd Studentów do wzięcia udziału w otwartym seminarium „Rozwój uczelni XXI wieku a współczesne wyzwania jakości kształcenia”, które odbędzie się w dniu 15 maja 2015 roku w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko, Gliwice, ul. Pszczyńska 85, o godz. 10.00.

Swoją obecnością zaszczyci Nas JM. Rektor Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk oraz wielu wybitnych Gości, którzy odpowiedzieli na zaproszenie organizatorów Dni Jakości Kształcenia. W drugiej części Dni Jakości zapraszamy na warsztaty. Pierwszy z nich skierowany jest do pracowników Politechniki Śląskiej i dotyczy „Ewaluacji efektów kształcenia w szkolnictwie wyższym”. Drugi z warsztatów przygotowano dla studentów Naszej Uczelni, a jego tematyka: „Ankietyzacja jako wyraz partycypacji studentów w procesie oceny jakości kształcenia” z pewnością przyczyni się do poszerzenia wiedzy mającej znaczący wpływ na funkcjonowanie Politechniki Śląskiej.

Chcemy podkreślić, iż organizacja tego przedsięwzięcia to przede wszystkim podnoszenie świadomości działań projakościowych, ale też dostrzeganie wielu innych uwarunkowań współdecydujących o jakości kształcenia na Politechnice Śląskiej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem i wzięcia udziału w obchodach Dni Jakości Kształcenia w Politechnice Śląskiej.

Plakat - ( pobierz )

Program - ( pobierz )