9 maja 2019
Międzynarodowa wystawa EXCO 2019 na Wydziale Budownictwa

Jeszcze tylko do piątku w holu głównym Wydziału Budownictwa można oglądać wystawę EXCO 2019 - Research in Construction Engineering. Zobaczyć można 20 specjalnie wybranych posterów z nadesłanych ponad 120 prac z 37 uczelni z 21 krajów na całym świecie. W tym roku wystawa była już prezentowana w Chinach, Hiszpanii i we Włoszech, a w drugiej połowie roku zagości w USA, Kanadzie, Australii, na Kubie i w Niemczech. Kuratorami gliwickiej wystawy są prof. José R. Albiol-Ibáñez z Universitat Politècnica de València (Hiszpania) i dr inż. Szymon Dawczyński z Katedry Inżynierii Budowlanej. Serdecznie zapraszamy!

Plakat - ( pobierz )

Wiadomość utworzona: 9 maja 2019 08:29, autor: Jacek Staszkiewicz