16 kwietnia 2019
SKN Szczeblina na Dniu Otwartym Politechniki Śląskiej

Studenckie Koło Naukowe SZCZEBLINA zrzesza pasjonatów budownictwa i obiektów zabytkowych. Członkowie SKN zaprezentowali formy swojego działania w ramach tegorocznego Dnia Otwartego Politechniki Śląskiej. Taka reprezentacja Wydziału to jego znakomita wizytówka. Dziękujemy bardzo za zaangażowanie.

Wiadomość utworzona: 16 kwietnia 2019 14:33, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 16 kwietnia 2019 14:46, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa