15 kwietnia 2019
Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej na Wydziale Budownictwa'2019

Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej już za nami. 11 kwietnia 2019 r. obfitował w wiele interesujących wydarzeń rozgrywających się na uczelni - spotkania osób zainteresowanych studiami na Politechnice Śląskiej w Centrum Edukacyjnym, prezentacja działalności Studenckich Kół Naukowych w CEK, bieg w kaskach zorganizowany dla dziewcząt. Dużo się również działo na Wydziale Budownictwa - odwiedziła nas liczna grupa osób zainteresowanych studiami na Wydziale Budownictwa, która przybyła na Wydział w ramach Dnia Otwartego Politechniki Śląskiej. Gości na Wydziale przywitał Prodziekan ds. Nauki i Organizacji dr hab. inż. Tomasz Ponikiewski prof. PŚ, który w auli 118 zaprezentował bogatą ofertę dydaktyczną Wydziału. Na wszystkich uczestników wizyty czekały interesujące pokazy przygotowane w Laboratorium Wydziału oraz prezentacje przygotowane przez Studenckie Koła Naukowe. SKN Concrete wprowadzał w tajniki swojej działalności w sali 12 LB, a SKN Model przygotowało pokaz komputerowy w trakcie, którego uczestnicy mogli rozwiązać krótkie zadanie. Warto nadmienić, że koła naukowe Model, Pylon i Rygiel przedstawiały swoją działalność w Centrum Edukacyjno Kongresowym. Przedstawiciele Samorządu Studenckiego reprezentujący Wydziału Budownictwa w CEK spisali się na medal - stoisko Wydziału było pod prawdziwym oblężeniem osób zainteresowanych studiowaniem budownictwa! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom - pracownikom i studentom Wydziału, którzy włączyli się w organizację tej świetnej promocji Wydziału Budownictwa.

Zapraszamy na fotorelację z wczorajszego wydarzenia.

Wiadomość utworzona: 15 kwietnia 2019 07:43, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa