11 kwietnia 2019
Drugie spotkanie przedstawicieli Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa ze studentami Wydziału Budownictwa

W najbliższą środę 17 kwietnia br. w auli 118, godz. 12:00-13:45, na Wydziale Budownictwa odbędzie się już drugie w tym roku spotkanie przedstawicieli Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa ze studentami naszego Wydziału.

Tym razem spotkanie dedykowane jest studentom III i IV roku studiów pierwszego stopnia na kierunku "budownictwo".

Temat spotkania:

"Ustawowe uwarunkowania pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (projektanta, kierownika budowy, inspektora nadzoru)"

Program spotkania:

1. Wprowadzenie - Tomasz Radziewski, zastępca przewodniczącego Rady ŚlOIIB
  2. Zasady uzyskiwania uprawnień budowlanych - Jan Spychała, zastępca przewodniczącego Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej ŚlOIIB
  3. Przynależność do samorządu zawodowego inżynierów budownictwa - Tomasz Radziewski, zastępca przewodniczącego Rady ŚlOIIB
  4. Etyka i odpowiedzialność zawodowa - Elżbieta Godzieszka, Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej ŚlOIIB - koordynator
  5. Dyskusja

Serdecznie zapraszamy!