11 kwietnia 2019
II Targi Pracy na Wydziale Budownictwa - fotorelacja

Zapraszamy na fotorelację z wczorajszego wydarzenia (10.04.2019 r.) na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej.

W rolach głównych wystąpili studenci Wydziału Budownictwa oraz przedstawiciele firm: ALUPROF S.A., BUDIMEX S.A. FUNDACJA HABITAT FOR HUMANITY POLAND, HUNNEBECK POLSKA SP.Z O.O., PERI, STRABAG.

Wiadomość utworzona: 11 kwietnia 2019 12:38, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 11 kwietnia 2019 12:44, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa