5 kwietnia 2019
II TARGI PRACY dla studentów Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej

W najbliższą środę 10 kwietnia br. w godz. 9:00-15:00 na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej odbędą się II TARGI PRACY.

Celem TARGÓW PRACY jest umożliwienie bezpośredniego spotkania studentów Wydziału Budownictwa poszukujących firm do odbycia praktyki lub do znalezienia ciekawej oferty pracy z firmami branży budowlanej zainteresowanymi pozyskaniem nowych praktykantów lub pracowników. Na zaproszenie władz dziekańskich odpowiedziało 6 firm (nazwy na plakacie), które będą miały swoje stoiska firmowe na korytarzu budynku Wydziału, a część z nich dodatkowo zaplanowała spotkania z zainteresowanymi studentami w wynajętych na Wydziale salach. Jest to wydarzenie organizowane po raz drugi na Wydziale Budownictwa i mamy nadzieję, że podobnie jak w ubiegłym roku spotka się z zainteresowaniem naszych studentów.

Wiadomość utworzona: 5 kwietnia 2019 13:12, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa