3 kwietnia 2019
Wydział Budownictwa na IV Edukacyjnych Targach Pracy TYGLA w Rybniku

Przedstawicielki Wydziału, dr inż. arch. Monika Sroka-Bizoń i dr inż. arch. Ewa Terczyńska reprezentowały Wydział Budownictwa na IV Edukacyjnych Targach Pracy TYGLA, imprezie zorganizowanej przez Zespół Szkół Technicznych w Rybniku. 2 kwietnia 2019 r., punktualnie o godzinie 12:00 na Targach TYGLA zaprezentowano ofertę dydaktyczną i naukową naszego Wydziału, a wydziałową prezentację „Podążaj za pasją” obejrzeli uczniowie Rybnickiego Zespołu Szkół Technicznych. Ulotki informacyjne powędrowały do zainteresowanych uczennic i uczniów, którzy odwiedzili nasze stanowisko. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się z nimi już w nowych rolach - studentek i studentów Wydziału Budownictwa.

Wiadomość utworzona: 3 kwietnia 2019 07:45, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 3 kwietnia 2019 07:46, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz