18 marca 2019
Darmowy kurs internetowy Freiberg

Szanowni Studenci,

nasza uczelnia partnerska Technische Universität Bergakademie we Freibergu organizuje dla studentów z zagranicznych uczelni kurs internetowy z języka niemieckiego obejmujący szerokie spektrum zagadnień z zakresu gospodarki, marketingu, ekologii, edukacji, kultury, studiów na uczelniach wyższych w Niemczech, jak i komunikacji w życiu codziennym ze szczególnym uwzględnieniem przygotowania studentów do pobytu na niemieckich uczelniach w ramach współpracy międzyuczelnianej oraz skutecznego komunikowania się z niemieckojęzyczną społecznością akademicką.

Do 1 kwietnia 2019 studenci Politechniki Śląskiej mają możliwość zapisania się na ten darmowy Kurs VPC. Jest to na tyle interesująca inicjatywa, że warto rozważyć uczestnictwo w tym kursie. Wymagany poziom znajomości języka niemieckiego to minimum B1.

Link informacyjny http://tu-freiberg.de/virtuelle-fakultaet/virtuelles-kontaktstudium/kursangebot

Należy wypełnić także formularz (pro forma) dot. studiów na Technische Universität Bergakademie we Freibergu. Daje to szanse, ale nie zobowiązuje, do podjęcia studiów na w/w Uczelni.

Spotkanie z zainteresowanymi studentami zaplanowano na wtorek, 26 marca, w Studium Języków Obcych, w godzinach popołudniowych.

Osoby zainteresowane proszone są o pilny kontakt z p. Kierownik Zespołu Germanistów mgr Grażyną Kubarską na adres e-mail: grazyna.kubarska@polsl.pl

Wiadomość utworzona: 18 marca 2019 09:30, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa