6 marca 2019
Rekrutacja do programu Erasmus+

Zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych studiami lub praktyką za granicą do udziału w programie Erasmus+. Właśnie ruszyła rekrutacja na rok akademicki 2019/20120. Spotkanie informacyjne odbędzie się w piątek 8 marca o godz. 10.00 w sali 209. Wszelkich informacji udziela Wydziałowy Koordynator programu Erasmus+ dr inż. Szymon Dawczyński (pok. 206A, rb.erasmus@polsl.pl).

Plakat - ( pobierz )

Wiadomość utworzona: 6 marca 2019 13:44, autor: Jacek Staszkiewicz