28 lutego 2019
Bezpłatne szkolenie z narzędzia bibliometrycznego SciVal

Biblioteka Główna zaprasza na bezpłatne szkolenie z narzędzia bibliometrycznego SciVal, które odbędzie się 6 marca 2019 roku od godz. 12:00 – 14:00 w Bibliotece Głównej, sala nr 210, II piętro (dawna Czytelnia Abstraktów i Prac Doktorskich). Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim.

SciVal - to narzędzie do analizy danych zawartych w bazie Scopus. Umożliwia wizualizację osiągnięć instytucji naukowych, porównanie z innymi jednostkami, ocenę potencjalnych współpracowników oraz partnerów, a także analizowanie trendów w świecie nauki, patrz opis.

Każdy użytkownik, który chce skorzystać z narzędzia, musi posiadać osobiste konto do serwisów Elsevier. Może to być konto założone wcześniej na serwerach Science Direct lub Scopus. Konto można założyć na serwerze SciVal wybierając w menu opcję “Register Now”.

Formularz rejestracyjny na szkolenie

Wiadomość utworzona: 28 lutego 2019 07:51, autor: Jacek Staszkiewicz