18 stycznia 2019
Bal Budowlańca 2019

W dniu 12 stycznia 2019 r. w sobotę w restauracji Stary Browar w Gliwicach przy ul. Piwnej 16 odbył się uroczysty ‘Bal Budowlańca’.

Organizatorem tego wydarzenia był Samorząd Studencki Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej. W Balu uczestniczyło około 220 osób, głównie studentów Wydziału Budownictwa z osobami towarzyszącymi.

Kolegium dziekańskie na Balu reprezentowała pani dziekan prof. Joanna Bzówka wraz z prodziekanem prof. Mariuszem Jaśniokiem.

Należy pokreślić wysoki standard lokalu, jego bogaty wystrój i efektowną kolorystykę. W trakcie Balu w pierwszej części zabawę organizował zaproszony zespół muzyczny z Katowic, natomiast po północy zaczęła się dyskoteka.

Bal rozpoczął się o godzinie 19:00 w sobotę, a według informacji od głównego organizatora pana Kacpra Chromiaka, zakończył się przed godziną 6:00 w niedzielę rano.

Jedenaście godzin intensywnej zabawy świadczy o bardzo dobrej kondycji i dużej wytrzymałości naszych studentów, co bardzo dobrze rokuje na wyniki nadchodzącej sesji egzaminacyjnej.

Mamy nadzieję, że znakomicie przygotowany Bal Budowlańca w bieżącym roku zachęci w przyszłym roku większą grupę studentów i pracowników Wydziału Budownictwa do udziału w tym integrującym naszą społeczność akademicką wydarzeniu.

Serdecznie dziękujemy.

Wiadomość utworzona: 18 stycznia 2019 08:08, autor: Jacek Staszkiewicz