14 stycznia 2019

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 11 stycznia 2019 roku zmarł w wieku 72 lat

Ś. P.
mgr inż. Wojciech Łyskawa

Wieloletni pracownik Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej, wykładowca przedmiotów geodezyjnych na Wydziale Budownictwa w Gliwicach i CKI w Rybniku.

W Politechnice Śląskiej pracował od 1971 r.

Odszedł od nas Człowiek bardzo życzliwy i lubiany przez studentów, szanowany przez współpracowników

Dziekan Wydziału Budownictwa, Koleżanki i Koledzy

Msza Św. za Zmarłego zostanie odprawiona w Kościele św. Bartłomieja w Gliwicach (ul. Bernardyńska 19) we wtorek, 15 stycznia 2019r. o godz. 11 00.
Pogrzeb odbędzie się bezpośrednio po Mszy Świętej na Cmentarzu parafialnym przy ul. Świętego Wojciecha

Wiadomość utworzona: 14 stycznia 2019 08:06, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 14 stycznia 2019 10:44, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa