14 stycznia 2019
Podsumowanie spotkania przedstawicieli ŚlOIIB ze studentami

W dniu 9 stycznia 2019 r. na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej odbyło się spotkanie przedstawicieli Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Katowicach ze Studentami.

Na wydarzenie przybyło bardzo liczne grono studentów Wydziału Budownictwa, Wydziału Elektrycznego oraz Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki, wypełniając prawie do ostatniego miejsca aulę 118.

Tematem spotkania były „Ustawowe uwarunkowania pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (projektanta, kierownika budowy, inspektora nadzoru)”.

W trakcie prelekcji, a także po jej zakończeniu studenci zadawali przedstawicielom ŚlOIIB wiele pytań.

Po zakończeniu spotkania goście ze ŚlOIIB zostali zaproszeni przez Panią Dziekan na Radę Wydziału Budownictwa, a przewodniczący pan Roman Karwowski w trakcie krótkiego wystąpienia zaproponował Wydziałowi Budownictwa dalszą współpracę ze ŚlOIIB.

Wszystkim dziękujemy za aktywny udział w spotkaniu i planujemy powtórzyć tego typu wydarzenie już za kilka miesięcy.

Wiadomość utworzona: 14 stycznia 2019 07:47, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 14 stycznia 2019 10:43, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa